Fındıklı Adak Kurban Satış ve Kesim Yeri

Get Adobe Flash player

Bostancı Adak

Bostancı Adak, şehir hayatının yaygınlaştığı son zamanlarda, en büyük ihtiyaç haline gelmiştir. Akika kesimi, adakların yerine getirilmesi, ticari amaçla hayvan alımı, yemek organizasyonları için et temini ve Kurban Bayramında vacip olan kurban kesimi gibi işlemler, günümüzde profesyonel hizmet gerektiriyor. Adak kurban İstanbul hizmetleri, bilhassa çok kalabalık olan İstanbul için mecburidir. Daha önceki metotlarla, sokaklarda ve bahçelerde kurban kesimi, büyük meseleleri beraberinde getirmektedir. Kasap olmayanların kapı araladığı yaralanmalar ve kazalar, Kurban Bayramı gününde daimi haberlere konu olmaktadır. Bu gibi meselelerin azalması için ve hayvan satışı, nakliyesi ve kesimi işlemlerinin mesele olmak çıkması için, bostancı adaklık kurban merkezlerine ihtiyaç vardır. Anadolu yakası adaklık, akikalık ve ticari kurban kesim işlemlerinde, İslam’a göre kesim hizmeti de verilmektedir.

Bostancı Adak

Dinimizin en güzel vecibelerinden biri olan ve fukaraların et yemesini sağlayan akika ve adak vecibeleri, ehil personellerimiz tarafından yerine getirilmektedir. Helal kesim konularında yapılması şart olan adak işlemleri için, en uygun hayvanlar bulunmaktadır. Horoz ve hindi türü kümes hayvanları adak olmaz. Adak olmayan hayvanları satmayan Bostancı Adak, en uygun hayvan seçimini, sizin için gerçekleştirmektedir. Metropol hayatının en büyük problemlerinden biri olan hayvan kesimi, nakliyesi ve parçalanması işlemi, tek bir noktadan hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Yalnızca yoksulların yiyebileceği adaklar, yoksullarla birlikte herkesin yiyebileceği akikalar ve Kurban Bayramında kesilmesi vacip olan kurbanlar, hepsini bir arada Bostancı Adak merkezimizde bulabilirsiniz. Sucuk imalatçıları, kasaplar, düğün yemeği organizatörleri ve et ile işi olan herkes, bizden hayvan alabilir. Satış yeri ve kesim yeri sorunu olmayan Anadolu yakası adaklık kurban İstanbul yerimiz, pratik çözüm adresinizdir. Maltepe adaklık kurban hizmetlerinde, günümüz tesirli çözüm yolları seçenek edilmektedir. Hijyenik kesim ve parçalama mekânlarımızla, sıhhat bakanlığının onayladığı kurban hizmeti sunuyoruz.  Dinimizin helal saydığı konularda gerçekleştirilen adakların yerine getirilmesi gerekir. En kısa vakitte kesmek daha iyidir. Ayrı olarak gücünüzü aşan hayvanları kesmek zorunda değilsiniz. Gücünüz nispetinde bir hayvan alıp, adağınızı yerine getirebilirsiniz.