Fındıklı Adak Kurban Satış ve Kesim Yeri

Get Adobe Flash player

Çengelköy Adak

Çengelköy Adak hizmetleriyle, kurban ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılayan firmamız, bu huzurlu kulluk görevi layıkıyla yerine getirmenizi sağlamaktadır. ‘Artık namaz kıl, rabbine kurban kes’ (kevser-2), ayeti gereği, kurban ayında kurban kesen Müslümanlar, bu kulluk görevi en iyi şekilde yerine getirmek ister. Ayrı olarak, adak adandığı vakit da adağın yerine getirilmesi gerekir. Çocuğunuz yeni doğduğu zaman, akika kesmeniz gerekir. Bütün bunlar, dinimizin çok güzel adetleridir. Akika kurbanını aileniz, konuklarınız ve yoksullar yiyebilir. Adak kurbanını, yalnızca yoksullar yiyebilir. Kurban etini de aileniz, konuklar ve yoksullar yiyebilir.

Çengelköy Adak

Sadece, kurban, akika veya adak gibi mukaddes imanlar için kurban satışı yapmıyoruz. Restoranlar, restorantlar, dönerciler ve daha bir hayli esnaf için canlı kurban satışı da gerçekleştiriyoruz. Kasaplar için de canlı kurban seçeneklerimiz mevcut. Çengelköy Adak kategorisinde en iyi hizmetleri sunan firmamız, sıhhatli kurban satışında, sizler için mükemmel ve tesirli analiz eder sunabilmektedir. Kurban satış hizmetleri kategorisinde, kesim hanemiz mevcuttur. İşin ehli kasaplarımız, helal kesim metotlarıyla, kurbanınızı kesip teslim etmektedir. Nakliye olanaklarıyla, hayvanı canlı olarak götürmek isteyenler için de olanaklarımız mevcuttur. Büyükbaş ve küçükbaş hayvan seçeneklerimizle, adak kurban ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılıyoruz.

Adak, sadece küçük ve büyük baş hayvanlarla olur. Kümes hayvanları ile adak olmaz. Horoz veya hindi gibi hayvanları adak olarak kesenler, Yahudiler ve Hıristiyanlardır. Dinimizde adağın ne olacağına Allah ve Resulü karar verir. Bu yüzden, dinimizde adak, akika ve kurban için küçük ve büyük baş hayvan seçenek etmek gerekir. İstediğiniz kiloda ve özellikte kurban bulunduran Çengelköy Adak sınıfında hizmet veren firmamız, bilhassa kurban bayramı vaktinde, hızlı ve pratik hizmet vermektedir. Kurban bayramı dışında ise, adak, akika ve etlik kurban satışları gerçekleştirmektedir. Baytar kontrolünden düzenli olarak geçen hayvanlarımız, sıhhat açısından her hangi bir mahzur taşımamaktadır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile bizden kurbanlık alabilirsiniz. Özel kesim hanemizle, siz çayınızı içene kadar kurbanı parçalayıp paketliyoruz.