Fındıklı Adak Kurban Satış ve Kesim Yeri

Get Adobe Flash player

Erenköy Adak

Erenköy Adak hizmetleriyle, düzenli kurban satışı ve kesimi gerçekleşmektedir. Nüfusun artması ve şehirleşmenin hat evreye erişmesi ile beraber, düzenli kesimhaneler ve satış yerleri, zaruri hale gelmiştir. Firmamız, Hz. İbrahim (as)’den buyana fiilen gerçekleştirilen kurban işlemlerini, en doğru şekilde yapmaktadır. İnancımızın bir parçası olan kurban kesme işlemlerinde, adak kurban İstanbul firmamız, helal kesim işlemlerine önem vermektedir. Hayvanı bayıltma veya kafasına mermi sıkma gibi Avrupa yolları netlikle uygulanmamaktadır. Tamamiyle İslami usuller dikkate alınmaktadır.

Erenköy Adak

Doğru kesim usulü ile hayvanın acı çekmesi önlenmektedir. İslami kesim sistemiyle, 3-4 saniyelik bir acı söz konusudur. Ancak burada dikkat edilmesi şart olan konu, kesim usulünün bilinmesidir. Bu yüzden, kurban kesme işlemlerini işinin erbabına yaptırmalısınız. Ters halde ciddi yaralanmalara kapı aralayabilirsiniz. Erenköy Adak, ‘işte hizmet budur’ dedirtecek bir hizmet anlayışına sahiptir. Günümüz teknolojisinin son mükemmeli olan makinelerle, en cüsseli kurbanları dahi, saniyeler içerisinde kesiyoruz ve parçalamaya başlıyoruz. Hayvanlara zulüm etmeden yapılan bu işlemlerde, adağın, akikanın veya kurbanın kabulü amaçlanmaktadır. Adağınızı kestirmek için bize geldiğiniz vakit, beğendiğiniz hayvanı bize kestireceğinizde, bize vekâlet vermeniz gerekir. Sizden vekâlet alan işin uzmanı personellerimiz, doğru metotlarla, kesim işlemini gerçekleştirmektedir.

 Erenköy adaklık kurban hizmetiyle tanışan yurttaşlarımız, bütün kurban işlemlerinde bizi seçenek etmeye başlamıştır. Müşteri beğeni kategorisinde üst sıralarda yer alan adak kurban İstanbul firmamız, Anadolu yakası bölgesine de hizmet vermektedir. Erenköy Adak olarak, Hz. İbrahim (as)’dan bu yana icra edilen kurban hizmetini, en doğru şekilde yapmak için gayret sarf etmektedir. Yalnızca Allah (cc) için kesilen kurbanlar, yaratılmışlar için kesilmez. Bu yüzden, niyetiniz halis olmalıdır. Gücünüzün yettiği hayvanı satın almalısınız ve haram olan bir iş için adak adamamalısınız. Huzur içerisinde kurban imanını gerçekleştirmek için, düzenli ve tertipli çalışma sistemimizi seçenek etmelisiniz. Kesim yeri ve satış yeri gibi ehemmiyetli konularda titiz olmalısınız. Bu hizmeti en iyi şekilde veren firmaları seçenek etmelisiniz. Sıhhatli bir şekilde adak kesimi, akika kesimi ve kurban kesimi, ehemmiyetlidir. Bu ehemmiyetli özelliklere sahip olan firmamız, garantili hizmet vermektedir.