Fındıklı Adak Kurban Satış ve Kesim Yeri

Get Adobe Flash player

Fikirtepe Adak

Fikirtepe Adak hizmetleriyle, halkımızın adak, akika ve kurban ihtiyacını, aktüel yollarla çözüyoruz. Daha önceki kurbanlık satış sistemleri artık rafa kalktı. Yeni sistemlerde, çağdaş tesisler, hızlı ve pratik kesim yapan kesimhaneler, sertifikalı kasaplar ve düzenli yapılması şart olan sıhhat kontrolleri bulunmaktadır. Yollarda, bahçelerde ve benzeri mekanlarda kurban kesme işleminin yasaklanması ile beraber, kesimhanelerde kurban kesim işlemleri popüler hale geldi. Buralardaki kesim işlemleri, satış işlemleri ve benzeri işlemler, belli bir standart kategorisinde değerlendirildi. Bütün bu standartlara uyan firmamız, yanlız Allah’a kurban kesme imanı olan kurban bayramında, kurban kesme hizmetini, en iyi şekilde yerine getirmektedir. Kurban bayramında aşırı yoğunluğa karşın, seri ve meselesiz kurban satışı, kesimi ve paketlemesi, kısa vakitte yapılmaktadır. Kurban dışında da aynı fedakârlık ile adak ve akika hizmetlerini sunuyoruz.

Fikirtepe Adak

Sağlıklı ve besili olan hayvanlarımız, düzenli sağlık kontrolünden geçmektedir. Yaz kış hizmet veren firmamız, kesmeden paketlemeye kadar bütün kurban hizmetlerini yerine getirmektedir. Ayrı olarak, nakliye seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Fikirtepe Adak seçenekleriyle, mükemmel ve tesirli seçenekleri sizler için sunan firmamız, birinci sınıf kurban hizmeti sunmaktadır. Küçük ve büyük baş hayvanlar, akika, adak ve kurban olur. Kümes hayvanlarından adak, akika ve kurban olmaz. Bu yüzden, akika keseceğiniz vakit veya kurban keseceğiniz zaman, koyun, keçi, inek, dana, düve, sığır ve deve gibi seçenekleri değerlendirmeniz gerekir. Firmamız, koyun, keçi ve inek gibi ülkemizde adet olan kurbanlık ve adaklık hayvanların satışını gerçekleştirmektedir.

Kurban satış işlemleri için geçerli olan kriterleri en iyi şekilde yerine getiren şirketimiz, özel kesim yerleriyle ve nakliye imkanlarıyla, bütün yurttaşlarımıza en iyi hizmeti götürmektedir. Sıhhat bakanlığı onaylı olan kesim hanelerimiz, ihtiyaç duyulan bütün tertip etmelere sahiptir. Fikirtepe Adak kategorisinde, en sıhhatli tesislere sahip olan firmamız, özel misafirhanesinde siz değerli müşterilerini ağırlamaktadır. Kahvenizi bitirmeden kesim işlemlerini ve paketleme işlemlerini bitiren personellerimiz, emin hizmet vermektedir. Helal kesim ile ilgili ihtiyaç duyulan bütün bilgiye sahip kasaplarımızla, içiniz rahat edecek şekilde kesim işlemini yaptırabilirsiniz.