Fındıklı Adak Kurban Satış ve Kesim Yeri

Get Adobe Flash player

Gülsuyu Adak

Gülsuyu Adak olarak, hijyenik ortamlarda bütün kurban işlerinizi, kaliteli bir şekilde yürütüyoruz. İnancımız gereği Allah’a (cc) kurban kesiyoruz. Allah’ın (cc) yasaklamadığı bir konuda bir istekte bulunduğumuz vakit adak adarız. İsteğimiz, duamız kabul olunca ve gerçekleşince, o adağı kesmek gerekir. Yeni doğan çocuklar için kesilen akika kurbanları da, çocuk buluğ çağına erene kadar kesilir. Bu iki kurban çeşidi için de, en iyi seçeneklerimiz mevcuttur. Baytarların kontrolünde yapılan sıhhat kontrolleri, düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Bu yüzden, küçük ve büyük baş hayvanlarımız sağlıklıdır. Kesim yerimiz sağlık bakanlığı onaylıdır. Helal kesim işlemleri ile ilgili personellerimiz eğitimlidir ve İslami usulleri iyi bilmektedir.

Gülsuyu Adak

Bu gün için et piyasasındaki ciddi dalgalanmalar sebebiyle, fiyatlar yüksektir. Bu vaziyeti fırsat bilenler, astronomik rakamlara hayvan satmaktadır. Adak kurban İstanbul firması olarak, uygun ücret siyasetiyle hayvan satışı yapıyoruz. Güven ve kaliteyi ön tasarıya alan firmamız, Gülsuyu Adak olarak, en kısa zamanda kesim ve paketleme işlemini gerçekleştirmekteyiz. Gülsuyu adaklık kurban hizmetleri kategorisinde, müşteri memnuniyeti, çalışma prensibimizi oluşturmaktadır.

Hayvancılık kategorisinde temizlik, hijyenik kesim işlemleri ve hayvan sağlığı, en ciddi konulardır. Resmi prosedür, bu konuda ciddi yaptırımlar uygulamaktadır. Firmamız, hayvanların beslenmesinden, temizliğine kadar en iyi yolları kullanmaktadır. Düzenli olarak hayvan yerleri temizlenmektedir. Dışkı temizliği, hayvanların temizliğinde ehemmiyetli bir konudur. Düzenli olarak yapılan genel temizlik işlemlerinin yanı sıra, uzman kasaplarımızla helal ve hijyenik kesim işlemleri gerçekleştiriyoruz. İhtiyaç duyulan bütün prosedürü yerine getiren uzman personellerimiz, birinci sınıf hizmet anlayışına sahiptir.  Gülsuyu Adak olarak, kurban bayramında, işinizi kolaylaştırmaktadır. Yoğunluğun hat evreye eriştiği bu bayramda, hızlı ve temiz kurban hizmeti vermek çok ehemmiyetlidir. Yurttaşlarımızın hiç bir şekilde zorluk çekmemesi için, gerek hayvan satışı hizmetleri olsun, gerekse hızlı kesim ve parçalama işlemleri olsun, her vakit en iyi metotları seçenek ediyoruz. Piknik organizasyonları için, dernek organizasyonları için ve düğün organizasyonları için ihtiyaç duyulan olan kurbanlık hayvanları, 7/24 bizden temin edebilirsiniz. Yemekçiler ve kasaplar da, hayvan alım işlemleri için bizimle bağlantıya geçebilir.