Fındıklı Adak Kurban Satış ve Kesim Yeri

Get Adobe Flash player

Kadıköy Adak

Kadıköy Adak merkezi bir yerdedir. Bütün Kadıköy sakinleri, kolaylıkla erişebilir. Kuruluşumuz, her Müslüman'ın yerine getirmesi vacip olan kurban kesim işlerinde, adak ve akika işlerinde, aktüel analiz eder sunmaktadır. Adak, insanın bir şeyi adamasıdır. İnsana veya başka bir yaratılmışa kurban kesilmez. Allah’a, Allah’ın isimiyle kurban kesilir. Allah’a, bir işin olması karşılığında adak adayacağınıza söz verdiğiniz vakit, o adağı kesmelisiniz. Çocuğunuz dünyaya geldiği vakit, Allah’a şükür vesilesi ile kesilen kurbanlara da akika denilmektedir. Bütün bu kurban imanlarında, firmamız size en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Şehir hayatının gelişmesi ve köy hayatının tamamiyle ortadan kalkmaya başlamasıyla beraber, kurban işleri için özel tesisler olmazsa olmazlar içerisine girmiştir. Bilhassa Kurban Bayramında, hızlı ve temiz kesim yapan bir kuruluş, büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Firmamız, bu mukaddes görevinizin huzur içerisinde ihya edilmesi için, en güncel çözümlerle hareket etmektedir. Birinci sınıf hizmet anlayışıyla, en hijyenik kurbanlık ve adaklık hayvan satışı yapılmaktadır.

Kadıköy Adak

Hayvanlar, binek, et ve süt gibi ihtiyaçlar için yaratılmıştır. İnsana hizmet için yaratılan hayvanlara, zulüm etmek doğru değildir. Bilhassa kesim işlemlerinde, acı çektirmek doğru değildir. Dinimizin kesim usullerini en iyi şekilde bilen personellerimiz, Kadıköy Adak hizmetlerinde, aradığınız mükemmel kaliteyi sunmaktadır. Adaklık, akikalık ve kurbanlık hayvan satışında, bu hayvanların İslami usullere göre kesiminde, ihtiyaç duyulan eğitime sahibiz. Bu nedenle, gözünüz arkada kalmasın. Konuğumuz olun ve size bir çay ikram edelim. Kesilmesini istediğiniz hayvanı seçin. Vekâleti bize verin ve siz çayınızı yudumlayın. Çayınız bitmeden kesim ve parçalama işlemlerini bitirelim.

Güler yüzlü hizmet anlayışıyla hareket eden firmamız, hayvanlara zulüm etmeden en doğru şekilde bakımını gerçekleştirmektedir. Gerek satışta olsun, gerekse kesim işlemlerinde olsun, Kadıköy Adak kategorisinde, en doğru usulleri seçenek ediyoruz. Kurban kesim işlemlerinde ihtiyaç duyulan olan bütün hizmet anlayışını, çok kolay bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Kar yağışlı soğuk kış günlerinde, çok sıcak yaz günlerinde ve yağmurun hiç dinmediği günlerde, adaklık hayvan satış işlemlerine devam ediyoruz.