Fındıklı Adak Kurban Satış ve Kesim Yeri

Get Adobe Flash player

Küçükbakkalköy Adak

Küçükbakkalköy Adak kategorisindeki firmamız,  Allah’a (cc) sunulan bir armağan olan adaklarınız için en iyi çözümü sunmaktadır. Kurban kesme işlemlerini, Kurban Bayramlarında, akika ve adaklarda gerçekleştiririz. Kurbanlık kategorisinde aradığınız bütün küçükbaş hayvan çeşitlerini, adak kurban İstanbul denilen yerimizden alabilirsiniz. Nakliye imkanları, sıhhatli kesim yeri seçenekleri ve işin ehli kasaplar, sizin için büyük kolaylık sağlamaktadır. Hanefi, Şafi, Maliki ve Hanbeli mezhebine göre istediğiniz şekilde adak kurban işlemlerini, burada çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu kategoride en ehemmiyetli mesele olan kurban olma yaşı, firmamız tarafından titizlikle izlemektedir. Sakat, deli, bir gözü kör veya kuzuluktan çıkmamış hayvanları, adak kurbanı olarak satışa çıkarmıyoruz. Adak kurban işlemlerinde, koyun koşul değildir. İsterseniz keçi ve büyük baş hayvanlar da adak kurbanı olabilir. 

Küçükbakkalköy Adak

Kurban işlemlerinde, hayvanın yaşı ve sıhhati ehemmiyetlidir. Adak kurban satışında, kurban olmayan hayvanları camekana koymuyoruz. Bu konuda emin olan firmamız, dini vecibeler ile ilgili da deneyimlidir. İslami kesim konusunda, Küçükbakkalköy Adak, ihtiyaç duyulan bütün bilgiye ve deneyime sahiptir. Bu yüzden, kurban kesme işlemini bize devrederken gözünüz arkada kalmasın. Gerek kesim işlemleri olsun, gerekse nakliye işlemleri olsun, adak kurban satış noktamız, bütün imkanlara sahiptir. Bu yüzden, ‘kurbanı nasıl alacağız?’, ‘kurbanı nasıl keseceğiz?’ ve ‘kurbanı nasıl parçalayacağız?’ gibi sorunları dert etmeyin. Bize gelin, bu sorunları nasıl çözüme kavuşturduğumuzu görün. Sorunsuz bir adak kurban kesme işlemi için, bizi seçenek edin.

Adak, inancımızda nezir olarak adlandırılmaktadır. Şayet bir işin olması için bir kurban adadıysanız, bunu yerine getirmeniz gerekir. Allah-u Teala, Kur’an’da ‘ ...adağını yerine getirsinler’ (hac-29) emretmiştir. Buna binaen Peygamberimiz (sav)’de, adak yapıldıysa, yerine getirilmelidir, emretmiştir. Bu ehemmiyetli dini vecibeyi yerine getirmeniz için, Küçükbakkalköy Adak olarak, size büyük kolaylıklar sunuyoruz. Bu işlem için ihtiyaç duyulan olan bütün techizatı bulunduran kuruluşumuz, senelerin deneyimiyle hizmet etmektedir. Adak adandığı vakit, müsait vakitte kesilmesi gerekir. Kurban Bayramında normal kurbanınızı kestikten sonra, adak kurbanını da kesebilirsiniz. Kurban Bayramındaki vacip kurban, adak kurbanı yerine geçmez. Bu yüzden, ayrı olarak bir kurban almanız gerekir.