Fındıklı Adak Kurban Satış ve Kesim Yeri

Get Adobe Flash player

Kurtköy Adak

Kurtköy Adak olarak, hijyenik ortamlarda bütün kurban işlerinizi, kaliteli bir şekilde yürütüyoruz. İnancımız gereği Allah’a (cc) kurban kesiyoruz. Allah’ın (cc) yasaklamadığı bir konuda bir istekte bulunduğumuz zaman adak adarız. İsteğimiz, duamız kabul olunca ve gerçekleşince, o adağı kesmek gerekir. Yeni doğan çocuklar için kesilen akika kurbanları da, çocuk buluğ çağına erene kadar kesilir. Bu iki kurban çeşidi için de, en iyi seçeneklerimiz mevcuttur. Veterinerlerin kontrolünde yapılan sıhhat kontrolleri, düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Bu yüzden, küçük ve büyük baş hayvanlarımız sıhhatlidir. Kesim yerimiz sıhhat bakanlığı onaylıdır. Helal kesim işlemleri konusunda personellerimiz eğitimlidir ve İslami usulleri iyi bilmektedir.

Kurtköy Adak

Bu gün için et piyasasındaki ciddi dalgalanmalar nedeniyle, fiyatlar yüksektir. Bu durumu fırsat bilenler, astronomik rakamlara hayvan satmaktadır. Adak kurban İstanbul firması olarak, uygun fiyat politikasıyla hayvan satışı yapıyoruz. Güven ve kaliteyi ön tasarıya alan firmamız, Gülsuyu Adak olarak, en kısa vakitte kesim ve paketleme işlemini gerçekleştirmekteyiz. Kurtköy Adaklık kurban hizmetleri kategorisinde, müşteri memnuniyeti, çalışma prensibimizi oluşturmaktadır.

Hayvancılık kategorisinde temizlik, hijyenik kesim işlemleri ve hayvan sıhhati, en ciddi konulardır. Resmi prosedür, bu konuda ciddi yaptırımlar uygulamaktadır. Firmamız, hayvanların beslenmesinden, temizliğine kadar en iyi yolları kullanmaktadır. Düzenli olarak hayvan yerleri temizlenmektedir. Dışkı temizliği, hayvanların temizliğinde önemli bir konudur. Düzenli olarak yapılan genel temizlik işlemlerinin yanı sıra, uzman kasaplarımızla helal ve hijyenik kesim işlemleri gerçekleştiriyoruz. İhtiyaç duyulan bütün prosedürü yerine getiren uzman personellerimiz, birinci sınıf hizmet anlayışına sahiptir. Kurtköy Adak olarak, kurban bayramında, işinizi kolaylaştırmaktadır. Yoğunluğun hat merhaleye ulaştığı bu bayramda, hızlı ve temiz kurban hizmeti vermek çok önemlidir. Yurttaşlarımızın hiç bir şekilde zorluk çekmemesi için, gerek hayvan satışı hizmetleri olsun, gerekse hızlı kesim ve parçalama işlemleri olsun, her vakit en iyi metotları tercih ediyoruz. Piknik organizasyonları için, dernek organizasyonları için ve düğün organizasyonları için ihtiyaç duyulan olan kurbanlık hayvanları, 7/24 bizden tedarik edebilirsiniz. Yemekçiler ve kasaplar da, hayvan alım işlemleri için bizimle irtibata geçebilir.