Fındıklı Adak Kurban Satış ve Kesim Yeri

Get Adobe Flash player

Merdivenköy Adak

Merdivenköy Adak tüm adak kurbanlarını gönül rahatlığı ile satın alabileceğiniz Dini usullere uygun kesim yapan tek firmadır. Adaklık kurban denilince akla ilk gelen Allah’a vermiş olduğunuz sözüdür. Bir dilek veyahut bir istediğinizde içten dualarınızda istediğim olursa Allah için kurban keseceğim dediğinizde kesinlikle adağınızı yerine getirmeniz gerekir. Günümüz koşullarında adaklık kurban arayışına girdiyseniz bu işi sahiden tüm İslami şartları yerine getirerek usulüne göre hem kurban satan hem de kesim yapan bir firma bulmanız gerekir. Bu firmanın bu arada kesimi yaptıktan sonra parçalama ve paketleme işinde de uzman olması gerekli. Parçalama ve paketleme işlemi bittiğinde ise adaklık kurbanınızı kendiniz yiyemeyeceğiniz için sizin hesabına hayır müesseselerine bağış yapan müessesesel bir firmadan hizmet alabilirsiniz.

Merdivenköy Adak

Sizin isminize Merdivenköy Adak bağışınızı gerçekleştirecek olan adaklık kurban satış ve kesim firması, ayrı olarak kurbanınızı bağışladığınıza konusunda sizlere belgeler sunmaktadır. Böylelikle adaklık kurbanınız kesildikten sonra sahiden ihtiyaç sahiplerine eriştiğine emin olacak ve gönül rahatlığı ile adağınızı gerçekleştirmiş olacaksınız. Usta kasap ekibi ile sizlere hijyen ve dini usullere uygun hizmet veren firma bu arada fiyatsız olarak kesim ve paketleme hizmeti de sunmaktadır. Firmanın sizlere özel olarak sunmuş olduğu kurbanlık hayvanlar bütçenize ve adağınıza göre küçükbaş veyahut büyükbaş olarak satışa çıkarılır. Dilediğiniz hayvanı seçebilirsiniz. Tüm hayvanlar ihtiyaç duyulan tüm kontrollerden geçirilmiştir.

Belli aralıklar ile kontrolü gerçekleşen hayvanların her biri kesim için uygun adaklıklardır. Merdivenköy Adak İstanbul’un köylerinden adaklık kurban için hayvan seçimleri yapar. Daha sonra uygun buldukları ve sıhhat kontrollerinden geçirmiş oldukları adaklık kurbanları sizler için iyi koşullarda besiye çeker. Hazır hale gelen adaklık kurbanlar satışa sunulur. Her türden bütçe için kurban seçeneği sunan firma kesim ve paketleme içinde ayrı bir fiyat istemez. Paketleme işlemi sonrasında İstanbul’un belirli mahallelerine ise fiyatsız olarak adrese taşıma işlemini başarıyla gerçekleştirir. Firmaya erişmek için iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.