Fındıklı Adak Kurban Satış ve Kesim Yeri

Get Adobe Flash player

Ortadağ Adak

Ortadağ Adak tüm adaklarınız için seçeceğiniz en kaliteli, en iyi satış merkezidir. Müşteri memnuniyet odaklı çalışan profesyonel ekip, son teknolojik ürünler ile kurban kesimi alanında da mükemmel bir hizmet vermektedir. İslami asal ve usullere göre her bütçeye uygun olarak satışa sunulan adaklık kurbanların hem satışı hem de kesimi hijyenik şartları yerine getiren merkezlerde uzman kasaplar eşliğinde yapılmaktadır. Kesimi yapılan adaklık kurbanlar dağıtımı kolay olsun diye paketleme yapılarak sizlere teslim edilmektedir. Ayrı olarak kurban satış yerinde adaklık olarak kesilen kurbanlar bağış yapılmak istenildiğinde, hayır müesseselerine bağır yapılmak üzere satış yeri tarafından belirlenerek teslim edilir. Teslim edilen bağışlar için sizlere makbuz ve bağış dokümanı sunularak tam güven sağlanır.

Ortadağ Adak

Ortadağ kurban için Ortadağ Adak sizin isminize tüm detayları düşünerek, kurban satışı yapmakla kalmaz kesimi içinde uzman kasaplarıyla harekete geçer. İsterseniz kesimi yapılan kurban kesildikten ve paketlendikten sonra adresinize kadar makbuz ile teslim edilerek tam hizmet sağlanır. Adaklık kurbanınız uzman kasaplar eşliğinde kapalı ve hijyenik ortamda dini usullere göre kesimi yapılır. Uygun ücret garantisinin yanında birde adaletli fiyat garantisi sunan satış yerine sonsuz güven duyabilirsiniz. Satış yeri beslemiş ve yetiştirmiş olduğu adaklık kurbanları belirli sıhhat kontrollerinden baytar onayından geçirerek satışa sunar.

İstek ve dilekleriniz için, peygamber efendimize armağan olarak veyahut Allah’a daha yakın olmak üzere adamış olduğunuz kurban sözünüzü yerine getirmeniz için en doğru en temiz ve en ehemmiyetlisi dini usullere göre adaklık kurban satışı yapan tek firma Ortadağ Adak merkezidir. Sizlere bu konuda mükemmel ve İslami olarak tam manasıyla hizmet sunan firma çalışanları, güler yüzlü ve tecrübeli kişilerdir. Son teknolojik kesim araçları eşliğinde kasap uzmanlar ile adak kurbanınız parçalara ayrılarak teslim adresine teslim edilir. Makbuzlu çalışan firma katiyen hataya ve kusura müsaade etmeden işini son derece düzenli olarak bitirir.