Fındıklı Adak Kurban Satış ve Kesim Yeri

Get Adobe Flash player

Pendik Adak

Pendik Adak reklamlarıyla, yurttaşlarımıza kurban satış yeri ve kesim yeri ile ilgili kesim çözüm öneriyoruz. Anadolu yakası sakinlerine de adaklık veya akikalık kurbanlarımızı görebilir. Adak kurban İstanbul, metropol olan ve aşırı kalabalık olan İstanbul’un kurban işlemlerini çözüme eriştirmiştir. Son zamanlarda, kesim işlemleri olsun ve diğer işlemler olsun, yeni kesim aletleri çıkmıştır. İneklerle veya boğalarla güreşme dönemi bitti. Özel makine ve aletler saniyeler içinde dev cüsseli hayvanları kesim pozisyonuna getiriyor. Saniyeler içinde kesim yapan kasaplarımız, hayvana acı vermeden kesim işlemini yapıyor.

Pendik Adak

Size özel olarak hazırlanan satış, kesim ve parçalama işlemleri, resmiyete göre tertip etmektedir. Temiz ve tesirli kurban işlemleri için, Pendik Adak, profesyonelliği sizlere sunmaktadır. Adaklık kurbanlar, akikalık kurbanlar, et için kurbanlar ve alım satım için alınacak hayvanlar, firmamızda mevcuttur. Dinimizin imanlarından olan adak ve akika uygulamaları, belli bir çizelgede yapılması gerekir. Peygamberimiz (sav)’in sünnetine göre yapılan adakların kesim işlemleri, helal metotlarla yapılmaktadır. Çocuklarınız için kesilecek akikalar, çocuklarınızın buluğ çağına kadar kesilebilir. Allah’a ‘iyiki bu çocuğu verdin’ diyerek teşekkür faktörün yolu, akika kesmektir. Fukaralara yemek yedirenler, onlara et ikram etmek isteyenler, kurban keserek dernek azalarına yemek yedirmek isteyenler, düğün pilavı için küçük veya büyükbaş hayvan kesmek isteyenler, emretsinler, gelsinler. En iyi seçenekleri sizler için hazırladık.

Yoksullardan başkasına verilmeyen akika etleri, sosyal dayanışmayı ve insanlar arası sevgiyi artırmayı amaçlamaktadır. İnancımız, toplum içerisinde huzuru ve sulhu sağlamaktadır. Akikalar ve adaklar dışında, yoksullara sadaka olsun diye kurban kesilebilir. Pendik Adak kategorisinde, kaza veya beladan kurtulduktan sonra da kurban kesilebilir ve yoksullara dağıtılabilir. Hür olan, Müslüman olan, köle olmayan ve yolcu olmayan herkese kurban vaciptir. Ayrı olarak kurban alacak paranın olması gerekir. Borçlu olan kişi için kurban vacip değildir. Ancak, borcunu düzenli ödeyip, para artırabilirse kurbanı kesmelidir. Firmamız, bu ehemmiyetli imanda en iyi hizmeti vermek için aktüel metotları seçenek etmektedir.