Fındıklı Adak Kurban Satış ve Kesim Yeri

Get Adobe Flash player

Sarıgazi Adak, sizler için en güzel kurbanlıkları satışa sunmaktadır. İstediğiniz kurbanı seçtikten sonra, en kısa zamanda kesip hazırlıyoruz. Profesyonel kasaplarımız, helal kesim konusunda bilgilidir. Bu nedenle kesim konusunda içiniz rahat etsin. Helal kesim işlemlerinde, Allah’tan başkası adına kurban kesilmez. Kesen kişinin de Müslüman olması, helal kesim kurallarından biridir. Firmamız, adak, akika ve kurban kesimi konusunda, dini vecibeleri yerine getirmektedir.

Sarıgazi Adak  

Adak, ‘Allah’ım şu işim olursa kurban keseceğim’ demektir. Allah istediğinizi yaratırsa ve size verirse, adağı kesmeniz gerekir. Adak semiz ve iyi olmalıdır. Akika da çocuğunuz olduğu zaman kesmelisiniz. Çocuğunuz buluğ çağına gelene kadar akika kurbanını rahatlıkla kesebilirsiniz. Sarıgazi Adak kategorisinde hizmet veren şirketimiz, küçük ve büyük baş hayvan satışında istediğiniz kaliteyi sunmaktadır. Hangi hayvanın akika, adak veya kurban olacağı konusunda da gerekli deneyime sahibiz. Hayvanın, kulağı kesik olmamalı ve boynuzu kökten kırık olmamalıdır. Gözü kör olmamalıdır. Delilik alameti olmamalıdır. Topal veya özürlü olmamalıdır. Kuyruğunun bir kısmı olmayan hayvanlar da kurban olmaz.  Firmamız, kurbanlık konusunda en iyi hayvanları sizler için seçmektedir. Siz misafirhanemizde çayınızı bitirmeden, kasaplarımız parçalama işini bitirmektedir.

 Kurban bayramı da başka bir heyecandır. Çok kalabalık olan ve işlerin en yoğun olduğu zaman, kurban bayramı zamanıdır. Sarıgazi Adak kategorisinde hizmet veren firmamız, hızlı ve pratik kurban satış işlemini gerçekleştirmektedir. Adak, akika ve kurbanlık hayvan satışı dışında, etlik küçük ve büyük baş hayvan satışımız da mevcuttur. Lokantalar, restoranlar, dönerciler ve ete ihtiyacı olan bütün kurumlar için etlik hayvan satışı gerçekleştiriyoruz. Hayvanlarımız düzenli olarak sağlık kontrolünden geçmektedir. Bu nedenle içiniz rahat edebilir. Gönül rahatlığı ile hayvan seçimi yapabilirsiniz. Kesimhanelerimiz, standartların üzerindedir ve en son tekniklere sahiptir. Hızlı kesim ünitemiz, özellikle kurban bayramında, çok seri kesim işlemi gerçekleştiriyoruz. Kesim hizmetinin profesyonel bir şekilde gerçekleşmesi için, gerek eleman konusunda olsun ve gerekse teçhizat konusunda olsun, en güncel çözümleri sizler için sunuyoruz.