Fındıklı Adak Kurban Satış ve Kesim Yeri

Get Adobe Flash player

Sultanbeyli Adak

Sultanbeyli Adak sıhhat bakanlığı tarafından onaylı bir yerdir. Metropol haline gelen şehirlerimizde, özellikle kurban bayramında, hayvan satışı, kesimi ve paketlenmesi, ciddi bir mevzudur. Bu mevzusu firmamızla birlikte bütünüyle tarihte kalmıştır. Anadolu yakası sakinlerine de hizmet veren firmamız, adak kurban İstanbul hizmetleriyle, kurban bayramındaki keşmekeşten sizi kurtarmaktadır. Kurban keşmekeşinin son haddine vardığı bayram haftasında, düzenli ve disiplinli satış hizmetimizle, huzurlu bir bayram geçirmenizi sağlıyoruz.

Sultanbeyli Adak

Kurbanların kaçması, kurban keserken yaralanma hadiseleri, kurban olmayan kuzuların kurban diye satılması, kurban bayramlarının unutulmaz kareleridir. Tamamiyle ticari kaygılarla gerçekleştirilen kurban işlemlerinde, satıcı para, alan kişi de et hesabı yapmaktadır. Öncelikle, Allah’a kurban maksadı ile kurban kesmek gerekir. Bu kesim işlemlerinde, Sultanbeyli Adak personellerinin, İslami usulleri tercih edilmelidir. Kurban Bayramındaki kurban furyasının ayyuka çıkmasıyla beraber, yurttaşlarımız güvenecek bir firma ararlar. Cılız hayvanlara dünyanın parasını vermek istemezler. Bu durumda yapmanız koşul olan, gerek kurban bayramı alışverişinde olsun, gerekse adaklık kurban hizmetlerinde olsun, firmamıza güvenmenizdir. İslami bir adet olan akika kurbanlarını da bizden alabilirsiniz.

Bu sektörde yurttaşlarımızın en çok tedirgin olduğu konu, hayvanın murdar olma korkusudur. Kurbanın kabul olması, adağın kabul olması ve akikanın kabul olması, kurban kesmenin amacıdır. Bu yüzden gerek kesim yolu olsun, gerekse satış yolu olsun, en doğru adresten kurban almak isterler. Sultanbeyli Adak, aradığınız özelliklere sahip bir yerdir ve huzur içerisinde kurban kesimini gerçekleştireceğiniz bir noktadır. Hayvan satışı ve kesimi konusunda, zabıta ekipleri ve sıhhat bakanlığı ihtiyaç duyulan teftişleri gerçekleştirmektedir. Resmi prosedür ile ilgili her hangi bir problemimiz yoktur. Gerek sıhhat açısından gerekse dini açıdan aradığınız özelliklere sahip bir mekândır. Adaklık kurban ve akikalık kurban işlemlerinde bilirkişilerle çalışmak gerekir. Günümüzde parasal kaygılardan dolayı, kurban olmayan hayvanlar, ‘kurbanlık’ olarak satılmaktadır.  Şirket olarak ‘kurban olmayan’ hiç bir hayvanı, kurban olarak satmamaktayız. Kasap, yemekçiler ve sucukçular için etlik hayvanlarımız da vardır.